Z wyspy Kos przez lornetkę można zobaczyć Turcję a właściwie okolice Bodrum.
Cudownie jest to że można sobie leząc na plaży w Bodrum, mając pod bokiem Turków (specyficzna kultura) pomarzyć o Grecji.
Wiem ze jest sporo wycieczek realizowanych dla turystów żeby można było poznać inną kulturę.
Ale po co jeździć na takie paro godzinne wycieczkę, które i tak nie pokażą piękna całego regionu.
Pokażą kawałek, wycinek innego świata.
Uważam ze każdy kraj, region powinno się zwiedzać osobno.
Przeżyć przygodę, poznać ludzi, zapachy i kolory.
Kurczę maże o profesjonalnym aparacie który pozwoli mi zatrzymać to piękno na dłużej.
Z wypraw przywożę zapachy w pamięci, czasami w różnych dziennych miejscach wracają.
I to jest cudowne.
Z
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz