Dlaczego tak wielu ludzi odwiedza wyspę Kos. Może dzięki specyficznemu klimatowi, może dzięki widokowi na Turcję, nie wiem. Jednak wg mnie jest to najpiękniejszą wyspa Dodekanezu lub może najważniejsza bo przecież tu właśnie urodził się Hipokrates i tu założono pierwszą szkołę medyczną.
Mnie urzekł klimat gai oliwnych, wiatru Meltemi, pięknego morza i luzu.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz